Навчати по-новому

Стартував онлайн-курс для учителів перших класів

1 лютого на онлайн платформі EdEra розпочалося навчання на обов’язковому “Онлайн-курсі для вчителів початкової школи”, які навчатимуть перші класи з вересня 2018 року. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час презентації онлайн-курсу. Зі слів міністра, онлайн-курс, що є частиною змішаного навчання, дасть змогу підвищити кваліфікацію вчителів в обмежені терміни.
“У реформі Нова українська школа багато рішень народжуються вперше та вперше застосовуються в нашій системі освіти. Використання сучасних технологій – дистанційного курсу – одне з таких рішень. Воно формувалося з урахуванням величини завдання – перепідготувати 22 тисячі вчителів початкової школи, які повинні пройти підвищення кваліфікації в обмежені терміни часу. Забрати таку кількість людей з роботи, забрати їх з класів і відправити на тривалі курси підвищення кваліфікації фізично неможливо. Тому було вирішено використовувати формат змішаного навчання. Тобто навчальних 60 годин вчитель має пройти в межах дистанційного курсу, а ще 60 годин будуть спрямовані на очне навчання”, – розповіла Лілія Гриневич.
Міністр також наголосила, що курс надасть учителям можливість ознайомитись з новим Державним стандартом початкової освіти, отримати практичні навички управління класом, навчитися методикам компетентнісного та інтегрованого навчання. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.
 “Важливою частиною курсу є розділи, присвячені інклюзивній освіті та основам нейропсихології – науці, що дозволяє зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх”, – підкреслила міністр.
У міністерстві повідомили, що проходити курс  та виконувати завдання можна з будь-якого пристрою та у будь-який час доби. У МОН зазначають, що якщо у вчителів виникнуть додаткові запитання стосовно курсу чи платформи, вони можуть надсилати їх на електронну адресу info@ed-era.com.
Інформація щодо порядку оцінювання завдань, зразки завдань та інструкція з виконання завдань будуть опубліковані після початку навчання. Про це всіх слухачів курсу буде повідомлено через електронну пошту, за якою вони зареєстровані.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8296 / 4.35MB / SQL:{query_count}