ЗНО-2018: тести шрифтом Брайля

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня

У 2018 році люди з порушенням зору зможуть пройти ЗНО з використанням завдань, надрукованих шрифтом Брайля. Про це йдеться на Facebook-сторінці Міністерства освіти і науки. “Український центр оцінювання якості освіти апробує такі тести з української мови і літератури, математики та історії України під час додаткової сесії”, – повідомляє МОН.
Люди з порушенням зору зможуть зареєструватися на ЗНО-2018 разом з іншими абітурієнтами. Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Абітурієнти зможуть використати ці сертифікати під час вступу до вишів, проте результати не будуть зараховуватись як оцінки за ДПА.
Нагадаємо, що основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня. У 2018 році ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів. У тестах з іноземних мов наступного року з’явиться елемент оцінювання сприйняття мови на слух – аудіювання. Крім того, під час проведення тестування з іноземних мов буде застосовано дворівневий підхід до оцінювання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8032 / 4.34MB / SQL:{query_count}