Фінансова допомога безробітним

З 1 грудня в Україні підвищили рівень прожиткового мінімуму, відповідно розмір максимальної допомоги по безробіттю теж зріс. Тепер він становить 7048 гривень

“За Законом України “Про державний бюджет на 2017 рік”, із 1 грудня розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшено до 1762 гривень. Відповідно рівень максимальної допомоги по безробіттю тепер становить 7048 гривень”, – повідомили у прес-службі Державної служби зайнятості.
Раніше прожитковий мінімум підвищували 1 травня 2017-го. Тоді він становив 1684 гривні, а розмір максимальної допомоги по безробіттю був 6736 гривень. На допомогу по безробіттю можуть розраховувати особи працездатного віку, які не мають можливості отримувати зарплату через відсутність роботи, але готові займатися трудовою діяльністю.
Також її можуть отримати громадяни, яким ще не виповнилося 16 років, і вони працювали, проте були звільнені з підприємства через його ліквідацію або через скорочення, громадянам з інвалідністю, які ще не вийшли на пенсію. Передбачено, що допомогу по безробіттю можна отримувати впродовж щонайбільше 360 календарних днів.
Однак особи, котрим до виходу на пенсію залишається ще два і менше років, отримуватимуть виплати протягом 720 днів. Особам, які за власним бажанням звільнилися з останнього місця роботи, передбачена допомога впродовж 270 днів. На допомогу по безробіттю протягом 180 днів можуть претендувати переселенці, вчорашні випускники та особи, які повернулися після закінчення служби в армії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0184 / 4.34MB / SQL:{query_count}