Кермуйте розумно!

Перше посвідчення водія видаватимуть лише на два роки

Відтепер перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватимуть на два роки з правом обміну на постійне в разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було здійснено три і більше адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень немає, громадянин обмінює посвідчення водія на постійне, інформує сектор зв’язків із громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.
У разі, якщо такі порушення були, громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС. Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права керування транспортними засобами, не відбувається. Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на два роки. Обмеженим правом керування транспортним засобом для водіїв-початківців є заборона перевищення швидкості 70 км/год.
Своєю чергою, у сервісних центрах МВС (серед їхніх основних послуг – видача та заміна водійського посвідчення, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та ін.) інформують про вартість найбільш поширених послуг, щоб усунути посередників та запобігти ошукування громадян.
Вартість заміни посвідчення водія коштує 201 гривню, а отримання першого посвідчення водія – 227 гривень. Відновлення втраченого свідоцтва про реєстрацію авта – від 353 до 391 гривні (залежно від країни виробництва). А перша реєстрація транспортного засобу (залежно від країни виробництва) – від 481 до 519 гривень (вся інформація про ціни вказана станом на листопад 2017-го, вона може бути змінена, банківські послуги не враховані). Вартість адмінпослуги без урахування податку на додану вартість та вартість бланків і номерних знаків сплачується згідно з урядовою постановою №795.
Тим часом у приміщенні центру надання адмінпослуг (вул. Левицького, 67) запрацював сервісний центр МВС. Тут громадянам надають послуги із заміни посвідчення водія, видачі довідки про відсутність судимостей, а також консультуватимуть щодо всіх послуг сервісних центрів МВС.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7656 / 4.35MB / SQL:{query_count}