АМКУ – загроза для держави

Діяльність Антимонопольного комітету України щодо блокування публічних тендерів має ознаки корупції і становить загрозу для розвитку країни

Про це учора, 29 листопада, під час Міжнародного саміту мерів заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає 112 Україна.
“Я вкрай стурбований неефективністю роботи АМКУ. Більше того, я вважаю, що їхня діяльність щодо блокування публічних тендерів у країні несе жорсткі ознаки корупційності й становить загрозу розвитку держави”, – наголосив він. За словами прем’єра, АМКУ заблокував тендери із закупівлі сканерів для митниці. На думку Володимира Гройсмана, це відбулося під впливом корупціонерів і контрабандистів. “Я вважаю, що питання щодо АМКУ, їхньої роботи і їхньої корупційності стало вже питанням національної безпеки”, – підкреслив він.
Володимир Гройсман наголосив, що наразі готуються відповідні зміни до законодавства, аби всі причетні до корупції були покарані. “Це є абсолютно важливе питання. Якимось чином на них впливати сьогодні неможливо, у них немає ні сорому, ні совісті, виконують суто свої меркантильні завдання. Я їм цього не пробачу. Я все одно знайду можливості, і вони будуть покарані”, – пообіцяв прем’єр-міністр.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9348 / 4.33MB / SQL:{query_count}