Скільки платимо за гаранта

Утримання Президента та його Адміністрації обходиться кожному працевлаштованому українцю в 51 гривню на рік

Виявляється, що на утримання нашого глави держави разом з Адміністрацією Президента (АП) кожен працевлаштований українець витрачає близько 51 гривні на рік. Насправді сума невелика. Таку інформацію подають аналітики порталу Слово і Діло, які підготували спеціальну інфографіку.
Розрахунок здійснювався просто: за даними держбюджету і документів Державного управління справами (ДУС) витрати на обслуговування Президента та АП цього року загалом мають становити 819,9 мільйона гривень і ця сума ділилась на кількість українців, що працюють, а таких Держстат в першому півріччі 2017-го нарахував 16,12 мільйонів осіб.
 
 джерело: slovoidilo.ua
Загальні суми на утримання глави держави, як бачимо, все ж таки величезні. При цьому із згаданих 819,9 млн гривень у 2017-ому 233 млн грн мають бути витрачені на власне забезпечення діяльності Президента Петра Порошенка та працівників АП, яких налічується понад півтори тисячі. Решта суми йде на інші цілі, до прикладу, утримання держрезеденцій (а на це піде 77 млн грн), ремонти будинків, трубопроводів та інших об’єктів, що перебувають у підпорядкуванні ДУС (15 млн грн).
“Також на реставрацію Маріїнського палацу в Києві в 2017 році витратять майже стільки ж, у скільки обходиться забезпечення діяльності Президента – 200 мільйонів гривень, причому загальна кошторисна вартість реставрації палацу за документами становить близько 1,5 мільярда гривень”, – інформує Слово і Діло.
Окрім цього, у 2017-ому 223 млн грн витрачається на Державне авіаційне підприємство “Україна”. На його балансі перебувають 7 літаків. Цього року було заплановано близько 120 рейсів країною та за кордон.
На авіаперевезення всередині країни передбачалось 5,5 млн грн. На забезпечення Президента, глави АП та керівників інших держорганів автомобільним і водним транспортом та перевезення по Україні цього року було передбачено 115 млн грн. А 42 млн було передбачено на закордонні візити Президента.
Також зазначимо, що раніше Слово і Діло підготувало схожу інфографіку щодо утримання Верховної Ради. І також загальні суми були величезними, але в розрахунку для кожного працевлаштованого українця – 72 грн на рік.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9316 / 4.36MB / SQL:{query_count}