Відреставрувати собор Святого Юра

Хто і за скільки відновлюватиме архітектурну пам’ятку

На реставрацію собору святого Юра у Львові витратять 12 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті системи публічних закупівель Prozzoro. Відповідно до опублікованої інформації, управління капбудівництва Львівської ОДА  планує укласти угоду з Колективним підприємством “Центр комплекс” Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” на загальну суму 12 139 669 гривень на проведення робіт на території Архикатедрального собору Святого Юра у Львові. 
Як інформує tvoemisto.tv, за можливість реставрувати архітектурну пам’ятку також змагалися ПАТ “Холдингова компанія ЕКО-ДІМ” та ТОВ “АВР-БУД”. Проект реставрації та реабілітації передбачає впорядкування території горішнього і долішнього подвір’їв, реставрацію дзвіниці, брам та огорожі, завершення реставрації Митрополичих палат, влаштування об’їзду північного і західного корпусів капітули. 
На реставрацію собору святого Юра виділено майже 40 млн грн. У вересні виконком Львівської міської ради передав обласній адміністрації функції замовника робіт. Як пояснила тоді директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк, кошти на ці роботи виділені з держбюджету.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7700 / 4.34MB / SQL:{query_count}