Глава УГКЦ знову запросив Папу відвідати Україну

У Ватикані відбулася зустріч Предстоятелів Східних Католицьких Церков із Святішим Отцем Франциском

Блаженніший Святослав подякував Папі Римському за підтримку українського народу та відновив запрошення відвідати Україну. “Я хочу подякувати вам, Ваша Святосте, за підтримку та допомогу Україні. Нас відвідали два ваших посланці: спочатку кардинал П’єтро Паролін, Держсекретар Ватикану, а цього року – кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков. Тепер, Святіший Отче, діти очікують візиту свого батька”, – сказав Блаженніший Святослав.
Глава і Отець УГКЦ наголосив, що Мінські домовленості не функціонують і політики сьогодні не знають, як припинити війну в Україні, однак “наш народ вірить, що ваш візит, як посланця миру, може зупинити війну”.
Папа Франциск запевнив Блаженнішого Святослава про свою підтримку України та розповів: “Перед іконою, котру ви мені колись подарували в Аргентині, я щоденно запалюю свічку за мир в Україні й молюся за припинення війни”.
Зустріч Предстоятелів Східних Католицьких Церков зі Святішим Отцем відбулася в рамках Пленарної асамблеї Конгрегації для Східних Церков, яка  триває у Ватикані з 9 по 12 жовтня, інформує департамент інформації УГКЦ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8277 / 4.34MB / SQL:{query_count}