Подвійна ревізія

Ремонт прикордонних доріг контролюватимуть антикорупційні бюро України та Польщі

фото: loda.gov.ua
Національні антикорупційні бюро України та Польщі разом будуть боротись із транс­кордонною корупцією. Таких домовленостей досягли керівники правоохоронних відомств двох держав, підписавши відповідну Угоду 6 жовтня у Львові.
Документ, зокрема, передбачає обмін інформацією про реконструкцію прикордонних автошляхів коштом Європейського Союзу.
“Корупція не має національності. Коріння корупції сягають інших країн. Угода покликана координувати та взаємодія­ти в боротьбі з корупцією між нашими органами”, – пояснив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.
Це буде спільний моніторинг закупівель будматеріалів і аналіз роботи польських компаній, які вже стали переможцями тендерів на здійснення ремонтних робіт, інформують Головні новини Львова. Відповідно до цього проекту, мають бути відремонтовані 144 км під’їзних автодоріг на ділянках, прилеглих до українсько-польських пунктів пропуску по обидва боки кордону.
У вересні 2015 року у Варшаві уряди України та Польщі підписали Договір про надання кредиту в розмірі 100 млн євро на розвиток транспортної інфраструктури.
“Згідно з умовами позики, яка надається, дорожня інвестиція на польсько-українському кордоні має бути реалізована польськими фірмами за участі українських субпідрядників”, – зазначила представниця Центрального антикорупційного бюро Польщі Івона Чернєц.
Мовиться про шість ділянок на під’їздах до пунктів пропуску “Устилуг”, “Рава-Руська”, “Краковець”, “Нижанковичі” та “Смільниця”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6377 / 4.34MB / SQL:{query_count}