Бухгалтерський облік переведуть на стандарти ЄС

Верховна Рада проголосувала за закон про приведення бухгалтерського обліку в Україні до стандартів Євросоюзу

Про це інформує УНІАН. “Законопроектом пропонується ввести нові терміни, зокрема “витрати”, “доходи”, “звітний період”, “звіт про платежі на користь держави” в частині суб’єктів, які подають цей звіт, “звіт про управління”, “власний капітал”, “таксономія фінансової звітності” і “підприємства, що представляють суспільний інтерес”, “чистий дохід від реалізації продукції”, йдеться в документі.
У пояснювальній записці до документа пропонують уточнити період здачі проміжної фінансової звітності, щоб забезпечити однозначності у визначенні періоду. З урахуванням положень Директиви ЄС №2013/34/ЄС, проектом пропонується звільнити мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління. Також пропонується уточнити вимоги щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами підприємствами, що становлять суспільний інтерес, і підприємствами, що займаються видобутком корисних копалин загальнодержавного значення.
Прийнятим законом передбачене вдосконалення порядку надання та оприлюднення фінансової звітності, передбачивши її подання підприємствами, які застосовують МСФЗ, у єдиному електронному форматі, а також зобов’язавши підприємства надавати копії фінансової звітності за запитом юридичних і фізичних осіб відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9203 / 4.33MB / SQL:{query_count}