Американська зброя вже в Україні

Україна закупила у Сполучених Штатів Америки снайперські гвинтівки і невелику партію ручних гранатометів PSRL-1

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив журналіст Юрій Бутусов. “Після поставок партії снайперських гвинтівок калібру 12,7 мм Barrett М82 і М107 Збройним силам і Національній гвардії України США здійснили нову поставку – ручні гранатомети PSRL-1. У квітні 2017 року Нацгвардія купила 100 таких гранатометів в американської компанії AirTronic USA. Гранатомети вже надійшли на озброєння низки підрозділів, зокрема, полку “Азов” і бригади швидкого реагування 3018”, – написав Юрій Бутусов.
З його слів, гранатомет є американською модифікацією радянського РПГ-7, який перебуває на озброєнні в Україні, і відрізняється зручною ергономікою, виготовлений із застосуванням композитних матеріалів і має змінену форму сопла, що забезпечує підвищення характеристик зброї зі штатними звичайними пострілами до РПГ-7. Американський гранатомет дозволяє вражати цілі на відстані 500-800 метрів, щоправда, в маневруючі об’єкти влучити з них не вдасться. На думку Бутусова, таку модернізацію можна і потрібно недорого провести для всіх українських РПГ-7, оскільки купувати велику серію подібної зброї в США за вартості в понад 5 тисяч доларів за одиницю занадто дорого.
“Але головне в цій істо­рії – не 100 отриманих гранатометів. Головне, що одразу після Barrett Україні вдалося здійснити ще одну поставку потужної зброї зі США. Важко переоцінити політичне значення цього кроку, це важливе просування вперед. Такі угоди наближають давно очікуване і необхідне рішення уряду США про надання нашій країні летальної зброї в рамках програм американської військової допомоги”, – наголосив Юрій Бутусов.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5410 / 4.06MB / SQL:{query_count}