Як виконує обіцянки Супрун

Минув рік, як Уляна Супрун очолила Міністерство охорони здоров’я

Загалом т.в.о. міністра мала 25 обіцянок, чотири з яких вона встигла виконати, а три провалила. Крім того, ще 18 обіцянок в.о. голови МОЗ перебувають на контролі в наших аналітиків. Таким чином рейтинг відповідальності Супрун поки що становить лише 16%.
В.о. міністра провалила свою обіцянку розпланувати закупівлі ліків на 2017 рік до кінця січня – ще в середині березня МОЗ не був готовий підписати договори про держзакупівлі ліків. Також Супрун не впоралася зі своєю обіцянкою відкрити новозбудований діагностичний корпус ОХМАТДИТу до липня поточного року. Зараз там завершують будівельні роботи і монтують обладнання і в експлуатацію об’єкт здадуть не раніше листопада-грудня.
До головних досягнень Супрун можна віднести затвердження нових уніфікованих клінічних протоколів лікування та її виконану обіцянку закупити вакцини проти поліомієліту до кінця вересня 2016 року.
Найважливішими з обіцянок керівника МОЗ є зобов’язання покрити первинну ланку медицини гарантованими послугами державного страхування до кінця року та не закривати лікарні через брак коштів після медреформи, а перепрофілювати їх.

slovoidilo.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7193 / 4.34MB / SQL:{query_count}