Тетяна Терен стане директором Українського інституту книги

Вона перемогла в другому турі конкурсного відбору з-поміж дев’яти кандидатів

У Міністерстві культури України відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора державної установи “Український інститут книги”. Після проведення співбесід та перегляду публічних презентацій проектів програм розвитку закладу, з-поміж дев’яти кандидатів – Аліни Акуленко, Володимира Даниленка, Олексія Кононенка, Василя Кузана, Анатолія Мураховського, Ростислава Семківа, Тетяни Терен, Олега Хоми та Оксани Герасимової – за рішенням  комісії, переможцем  добору визнали Тетяну Терен і рекомендували її на посаду директора Українського інституту книги.
Під час свого виступу вона зазначила, що колектив  Інституту книги має бути командою досвідчених та креативних менеджерів і кураторів. А сама інституція має стати своєрідним майданчиком для постійної комунікації всіх учасників ринку, проводити презентації, семінари, дискусійні клуби та зустрічі. Інститут має взяти на себе  координацію та організацію участі  України в головних книжкових форумах світу, а також ініціювати створення  нових літературних медіа – сучасного літературного часопису, каталогів з українськими новинками тощо. На думку Тетяни Терен,  Інститут за допомогою промоції і медіа ресурсу має активно пропагувати українські бібліотеки не як книгозбірні, а як сучасні хаби. Важливим завданням інституції є знайти можливості для запровадження грантової програми на видання першої книжки молодих авторів, оголошення стипендії для письменників, відкриття резиденцій для українських і закордонних літераторів і перекладачів.
“Я дуже рада, що взяла участь у цьому конкурсі і змогла побачити цей процес зовні, – розповідає про свої враження від проведеного конкурсу член комісії, директор Чеського центру у Києві Луціє Ржегоржікова. – Було цікаво послухати кандидатів, адже це дійсно дуже важлива частина процесу, яка безпосередньо впливала на наше рішення. Ми одноголосно погодили найкращого кандидата та щиро бажаємо йому успіхів. Ми всі будемо поруч, якщо знадобиться якась порада, щоб поділитися нашим досвідом”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9859 / 4.35MB / SQL:{query_count}