Попит на електромобілі

Цього року українці придбали їх утричі більше, ніж торік

За період з січня по травень 2017-го в Україні свої перші реєстраційні номери отримали 958 легкових електромобілів, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Частка машин із нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів склала майже 2%. У порівнянні з аналогічним періодом 2016-го попит на електрокари виріс у 2,8 разу. Однак при цьому істотно змінилася вікова структура ринку таких авто. Якщо рік тому частка нових машин у первинних реєстраціях електрокарів становила майже 45%, то зараз лише 18%, інформує zaxid.net.
“Абсолютним лідером на українському ринку автомобілів на електричній тязі залишається модель NISSAN Leaf, перевагу якій віддали 816 автомобілістів. З цієї кількості тільки 124 придбали нові машини, інші задовольнялися імпортованим “секонд-хендом”, – зазначає “Укравтопром”.
Другим за популярністю серед українців електрокаром став Ford Focus Electric, його за п’ять місяців було придбано 37 авто (серед них – 3 нових і 34 б/у). Замикають лідерську трійку відразу два автомобілі: TESLA Model S і BMW i3, які за п’ять місяців отримали по 24 реєстраційних номери. При цьому у BMW i3 значна перевага за кількістю нових авто – 16 “баварців” проти семи машин Ілона Маска”, – наголосили в асоціації.
В Україні планують скасувати всі податки на імпорт електрокарів. Зокрема, до 1 січня 2028 року планується скасувати імпортний ПДВ на комплектуючі до електротранспорту та зарядні станції.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1039 / 4.06MB / SQL:{query_count}