Міноборони завершило призов офіцерів запасу

Загалом призвані близько тисячі громадян віком до 43 років, які мають відповідну військову підготовку у військових навчальних закладах (ступінь не нижче бакалавра), але не проходили військової служби

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак. З його слів, наказ Міноборони про призов офіцерів запасу на військову службу в ЗСУ не був підписаний раніше, “бо рівень підготовки офіцерів запасу є недостатнім для того, щоб цих людей залучати до ведення бойових дій”. Призвані пройдуть підготовку в навчальних центрах, а потім, у разі підписання контракту, будуть спрямовані на службу в зону антитерористичної операції.
Разом із цим він уточнив, що в нашій державі близько 96 тисяч офіцерів запасу. “Сьогодні Збройні сили України перебувають у повній готовності до того, що ситуація будь-якої миті може змінитися. Ми відповідаємо адекватно тим загрозам, які наразі є. Зараз 34 тисячі військовослужбовців виконують завдання в зоні АТО. Є резерви в навчальних центрах, де проходять підготовку наші бригади, ми готові реагувати!” – наголосив міністр.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4362 / 4.06MB / SQL:{query_count}