Порошенко полетить до США

ЗМІ повідомили, що Трамп зустрінеться з Порошенком швидше, аніж з Путіним

Учора, 14 червня, в інформпросторі з’явилось багато повідомлень про те, що вже є домовленість про перемовини президентів України Петра Порошенка і США Дональда Трампа у Вашингтоні. І що їх зустріч відбудеться вже наступного тижня.
“Йдеться про повноцінний державний візит Порошенка у Вашингтон, який включатиме всі зустрічі з ключовими особами, зокрема, з президентом Трампом. Вже узгоджено дату, візит відбудеться в червні, найближчим часом”, – повідомила, зокрема, Європейська правда із посиланням на свої дипломатичні джерела. Також повідомлялось, що один із неназваних співрозмовників назвав і дату початку візиту Порошенка до США – понеділок, 19 червня.
Також дуже “прозорі” натяки на цей візит робила на своїй сторінці у Facebook і редактор “Голосу Америки” Мирослава Ґонґадзе. Але деталей не розкривала, зазначивши, що треба дочекатись офіційного оголошення. Також про зустріч Порошенка із Трампом, із посиланням на свої джерела в АП, писала і головний редактор видання “ГОРДОН” Олеся Бацман. Вона зазначала, що зустріч відбудеться 20 червня.
На момент здачі номера у друк офіційного підтвердження ще не було. Те, що в адміністрації нашого гаранта не поспішали з оголошенням, можна пояснити  бажанням перестрахуватись. Адже відомо, що зустріч двох президентів готувалась упродовж кількох місяців і навіть були певні анонси від представників АП, але процес далі телефонного спілкування між Порошенком і Трампом не просувався.
Цілком ймовірно, що офіційне підтвердження зустрічі між Порошенком і Трампом станом на сьогоднішній день вже буде. Зауважимо, що актуальним завданням для нашого Президента залишається провести перемовини з головою Білого дому швидше, аніж відбудеться особиста зустріч Трампа із господарем Кремля Путіним. Остання може відбутись на початку липня на саміті “Великої двадцятки” в Німеччині.
“…Україна має запропонувати щось адміністрації Трампа швидше, ніж це зробить Путін. І наші умови мають бути вигідними. Насправді цього очікують у Білому домі, вони чітко про це заявляли і українським посадовцям, і я під час перебування у Вашингтоні на інавгурації Трампа теж чув від своїх американських співрозмовників з уряду, що американці очікують плану, пропозицій від українського президента. Але деталі цього плану втаємничені. Ми не знаємо достеменно, що конкретно Порошенко пропонуватиме Трампу. Поки не відбувається візит Порошенка до США – м’яч на стороні України, для американців немає проблем зустрітись із Порошенком, але вони очікують, що українці передадуть політичні пункти цих домовленостей для американської адміністрації. І тоді ця зустріч буде організована дуже швидко...” – зазначав у коментарі “Пошті” ще у лютому політтехнолог, співзасновник Українського інституту майбутнього Тарас Березовець. Тоді ще візит Порошенка до США очікувався на початку весни. Однак, як уже зазначалось, візит відтермінували. Тепер з’являється новий шанс і буде дуже цікаво дізнатись, з яким планом Порошенко полетить до Трампа, якщо це зрештою відбудеться…
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8707 / 4.36MB / SQL:{query_count}