Пам’яті бійців

У Дніпрі відкрили меморіал Героям АТО

фото: dnepr.ua
Учора, 12 травня, в Дніпрі у сквері біля облдержадміністрації відкрили Алею Героїв, яка стала наймасштабнішим в Україні меморіальним комплексом, присвяченим загиблим під час Революції Гідності та героям АТО.
На відкриття алеї прийшли тисячі людей, які вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Діти випустили в небо білі кульки, колони військових пройшли урочистим маршем, після чого люди поклали квіти до стел із фотографіями загиблих бійців. На стелах на Алеї пам’яті увічнені 503 героя Дніпропетровщини, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність України. 
Нагадаємо, що Український інститут національної пам’яті підрахував кількість військових поховань в Україні. Вказується, що станом на 1 березня 2017 року в Україні створено 450 секторів військових поховань. “На них поховано 1295 загиблих воїнів. 25 секторів мають 10 і більше поховань. Сектори із найбільшою кількістю похованих військових – учасників АТО розташовані у Дніпрі, Запоріжжі та Києві – 180, 120 та 56 похованих відповідно”, – йдеться у повідомленні прес-служби Українського інституту національної пам’яті.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7548 / 4.34MB / SQL:{query_count}