Глава Укравтодору даватиме свідчення в польському Сеймі

Справа стосується створення і функціонування в Ґданську фінансової піраміди Amber Gold

У коментарі радіо RMF.FM колишній польський міністр, а нині – глава українського Укравтодору Славомир Новак заявив, що має намір з’явитися 23 травня на засідання тимчасової слідчої комісії польського Сейму. “Відповідно до закону, розповім усе, що хотітиме знати комісія”, – наголосив він. Водночас Славомир Новак зазначив, що вважає виклик на засідання слідчої комісії політичним.
Amber Gold – це фінансова піраміда, яка функціонувала в Польщі у 2009 – 2012 роках. Компанія займалася фінансовими операціями, не маючи на це дозволу Комісії фінансового нагляду країни, і таким чином обдурила 11 тисяч вкладників! У 2012 році власника компанії та його дружину було заарештовано. Представники нинішньої польської влади вважають, що існування цієї піраміди впродовж трьох років було б неможливим без сприяння попередньої владної коаліції, зокрема екс-глави уряду Дональда Туска та його партійних колег, серед яких був і Новак.
Славомир Новак є колишнім політичним соратником Туска по “Громадянській платформі”, яка перебувала при владі в Польщі з 2007 по 2015 рік. Упродовж 2011 – 2013 років він був міністром транспорту, будівництва і морського господарства Польщі, а з 2016 року – глава Укравтодору.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7332 / 4.34MB / SQL:{query_count}