Нова зброя для українського війська

Державний концерн “Укроборонпром” представив на ХІІІ Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 у Стамбулі новий переносний реактивний гранатомет

фото: ukroboronprom.com.ua
Зброя була виготовлена на держпідприємстві “Луч”, що входить до складу концерну.
Як повідомляє прес-служба концерну, нова зброя призначена для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто тощо), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), а також живої сили, яка перебуває на відкритому просторі, в укриттях, спорудах з каменю, цегли або бетону.
“Дальність стрільби переносного реактивного гранатомета становить від 70 метрів до майже двох кілометрів, а дальність прямого пострілу сягає 600 метрів. Застосування нового оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу стрілка, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби”, йдеться у повідомленні.
На стенді концерну “Укроборонпром” на IDEF-2017 у Стамбулі представлені інші передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, серед яких: натурний зразок безпілотного міні-бронетранспортера “Фантом”, бронетранспортери БТР-3Е1 та “Дозор-Б”, БМ “Оплот”, танкові двигуни і агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9459 / 4.34MB / SQL:{query_count}