Вітаємо фотомайстра “Львівської Пошти” Олега Огородника!

В Івано-Франківську нагородили авторів кращих фотопортретів – 2017

фото: galka.if.ua (Юрій Валько) (2)
У краєзнавчому музеї Івано-Франківська відбулася церемонія нагородження переможців шостої бієнале імені Степана Назаренка “Фотопортрет-2017”. Впродовж місяця в музеї експонуватимуть виставку робіт відомих фотомайстрів України. Під час церемонії нагородження відбулося і спецпогашення спеціальної марки від Укрпошти з нагоди 85-ої річниці з дня народження Степана Назаренка.
На конкурс надійшло 802 роботи 177 авторів із 24 областей України, з них на виставку відібрали 82. Організатори визначили шість призових місць. Найкращою оргкомітет визнав роботу “За вікном” Олексія Білоуса зі Скадовська.
“На цьому фото – мої невимушені студійці. 30 років викладаю у фотошколі. Для мене перемога в цьому конкурсі навіть вища за міжнародну. Вважаю, що Івано-Франківськ є центром фотопортретної культури України”, – сказав він, інформує galka.if.ua

Співорганізатор та куратор конкурсу Андрій Назаренко певен, що рівень робіт цього року вищий. “Суб’єктивно рівень робіт оцінюю як високий. З року в рік якість фотографів, їхнє бачення зростають. Це мене тішить! Сподіваюся, що наш конкурс цьому теж сприяє”, – зазначив він.
Львів у конкурсі представляли кілька відомих фотографів, зокрема Володимир Дубас, Олег Огородник, Юрій Дячишин та Ігор Букай.  Фотомайстер “Львівської Пошти” Олег Огородник (на фото) представив дві свої роботи – “Хельга” і “Олександра”, за які отримав срібну медаль Національної спілки фотохудожників України. “Вже не вперше беру участь у конкурсі фотопортретів імені Степана Назаренка. Це дуже сильний і цікавий конкурс. Одна з робіт, яку я цього року представив, – “Хельга”, присвячена моїй дружині Ользі, яку я сильно любив і якої вже немає зі мною…” – пояснив він.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8144 / 4.35MB / SQL:{query_count}