Фінішна пряма Угоди про асоціацію?

Верхня палата парламенту Нідерландів планує провести дебати 23 квітня або 6 червня

А тим часом у Верхній палаті парламенту Нідерландів (Сенаті) запланували дебати щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною на 23 травня.
Тут нагадаємо, що обидві палати цієї країни вже ратифіковували Угоду ще у 2015-ому, але потім відбувся надуманий консультативний референдум, результати якого тамтешня влада взяла до уваги. І Нідерланди досі залишаються єдиною країною ЄС, що не завершила ратифікацію Угоди про асоціацію. Власне, найважливіші пункти Угоди діють на тимчасовій основі, але процес ратифікації потрібно завершити. Після довгих пошуків виходу із ситуації 23 лютого цього року Нижня палата парламенту Нідерландів нарешті повторно ратифікувала Угоду.
Після цього, в березні, в країні відбулись парламентські вибори (тільки до Нижньої палати) і тепер формуються нові урядова коаліція та уряд. Цей процес може затягтись, але в Сенаті (склад якого не змінився) вже вирішили не відкладати надалі питання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.
Цього тижня сенатський комітет з питань закордонних справ, оборони та розвитку і європейських відносин запропонував чинному міністру закордонних справ Нідерландів Берту Кундерсу взяти участь у пленарних дебатах із цього питання 23 травня, повідомляє Європейська правда. Якщо ця дата не влаштує міністра, то також розглядається можливість проведення дебатів 6 червня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7676 / 4.34MB / SQL:{query_count}