Абонплату за газ скасовано

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) скасувала своє рішення про введення абонентської плати за газ

Про це інформує Економічна правда. Нагадаємо, наприкінці березня НКРЕКП затвердила абонплату за підключення до системи газопостачання. Таким чином українців хотіли зобов’язати з 1 квітня щомісяця платити за двома платіжками: за спожитий газ і послуги на його транспортування і розподіл на підставі приєднаної потужності газового лічильника.
Відповідно до меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом Україна зобов’язалася до кінця липня 2017 року ввести тариф на розподіл газу. Президент Петро Порошенко вже затвердив відставку всього складу НКРЕКП. Про це, під час звіту в парламенті цього тижня, повідомив голова Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитро Вовк. На його думку, головний енергетичний регулятор країни може стати абсолютно незалежним органом, якщо отримає більше фінансування.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4041 / 3.95MB / SQL:{query_count}