Без печаток

В Україні скасували використання печаток для фізичних і юридичних осіб

Парламент скасував обов’язкове використання печаток фізичними і юридичними особами. Законопроектом пропонувалося виключити із законодавства вимоги про обов’зкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання, а також можливість визнання документа недійсним у зв’язку з відсутністю відбитка печатки. 
Виключається необхідність використання печаток у взаєминах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування і встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі, інформує Українська правда
Відповідно до закону, суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов’язковим. Наявність або відсутність відбитку печатки підприємства на документі не створює юридичних наслідків. Закон також встановлює, що виготовлення, продаж або придбання печаток здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7541 / 4.34MB / SQL:{query_count}