Акцент на вивчення англійської

Президент разом із дружиною передали сертифікат на понад півмільйона гривень на стипендії вчителям англійської мови

Вчителі англійської мови отримали сертифікати та стипендії від Президента України. Президент Петро Порошенко разом iз дружиною Мариною Порошенко передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту “Вчителі англійської мови – агенти змін”, які у рамках національної кампанії “Україна Speaking” проводять навчальні тренінги з підвищення рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах. 
Під час церемонії вручення сертифіката на суму 556 тис. грн Президент Петро Порошенко наголосив, що сьогоднішня подія – яскраве свідчення, що ініціатива зробити 2016 рік Роком англійської мови, дала можливість побачити найкращих агентів – агентів змін. 
Глава держави зауважив, що Фонд Петра Порошенка стояв біля витоків цієї ініціативи: “Ми впевнені, що ця символічна подія – у вигляді підтримки вчителів – це лише перший крок, і це те, що запалить цей рух по всій країні”. Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, говорячи про проект Go Global зазначив, що для нього велика честь працювати в Україні і з українцями: “Це фантастично. Це велика честь для Британської Ради співпрацювати з Фондом Порошенкa в цьому проекті. І ми бачимо успішну його реалізацію, а саме – збільшення кількості людей, які вже говорять англійською”. Зазначимо, що Фонд Петра Порошенка – це єдиний благодійний фонд в Україні, який здійснює свою діяльність виключно за кошти засновника. 
Згідно електронної декларації Президент Петро Порошенко у 2014-2016 роках перерахував близько 400 мільйонів гривень на благодійність та підтримку армії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0718 / 4.35MB / SQL:{query_count}