Амбітні плани дорожників

У 2017-ому заплановано відновлення понад 2 тис кілометрів доріг та 80 мостів

Про це наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на спільному брифінгу з в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України “Укравтодор” Славоміром Новаком.
“В цьому році ми зможемо відремонтувати 80 мостів, таким чином ми запускаємо програму відбудови українських мостів, а також переходимо до спорудження нових. В першу чергу, це стосується моста у місті Миколаїв”, – каже міністр. 
Володимир Омелян наголосив, що ваговий контроль на автошляхах цьогоріч буде посилено: “Тут надважлива співпраця з місцевими органами влади. Як щодо вагового контролю, так і стосовно відновлення українських автошляхів. Ми маємо розуміти, що ця синергія може дати нову якість для українських доріг”.
Урядник зазначив, що уряд має бути послідовним у свої політиці в дорожній галузі: “Цю послідовність ми бачили у 2016-му році, сподіваємось отримати в 2017-му році і в наступних роках. Для того, щоб українські дороги набули нормального стану, нам потрібно фінансування хоча б 50 млрд гривень на рік, хоча б протягом 5 років. За цей період ми можемо говорити про те, що мережа українських автошляхів буде відновлена”. Володимир Омелян наголосив, що Міністерство розглядає можливість будівництва бетонних доріг в Україні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4439 / 3.95MB / SQL:{query_count}