Прямий поїзд із Перемишля до Варшави

Ймовірно, потяг почне курсувати вже у березні

Польська залізниця PKP Intercity планує найближчим часом запустити із Варшави до прикордонного Перемишля прямий поїзд. Йдеться про продовження маршруту поїзда сполученням Варшава – Ряшів, повідомляє польське видання nowiny24.pl. Рішення продовжити маршрут поїзда з Ряшева до Перемишля спричинене великим пасажиропотоком поїзда Інтерсіті+ сполученням Київ – Перемишль. Адже зараз більшість пасажирів українського поїзда їдуть до Ряшева, щоб там сісти на поїзд або автобус до Варшави.
Відтак зі столиці Польщі до столиці України можна буде дістатися залізницею із одною пересадкою. “У разі збільшення пасажиропотоку на цьому напрямку, ми будемо запускати додаткові поїзди на цій трасі”, – додали у прес-центрі PKP Intercity.
Новий потяг Інтерсіті+ Київ-Перемишль курсує із 23 грудня щоденно складом швидкісного електропоїзда виробництва Hyundai Rotem. Відстань з Києва до Перемишля поїзд долає лише за 7 год. 40 хв, а зворотно – за 7 год. 07 хв, а тривалість поїздки зі Львова до Перемишля становитиме 2 год. 8 хв. Вартість проїзду з Києва до Перемишля у вагонах І класу становить орієнтовно 574 грн, ІІ класу – 406 грн, зі Львова до Перемишля у вагонах І класу – 235 грн, ІІ класу – 172 грн, інформує tvoemisto.tv. Результат курсування поїзда Інтерсіті+ №705/706 Київ – Перемишль за перший місяць – понад 12 тис. осіб.  Більшість пасажирів поїзда – понад 8,6 тис. – мандрувала з України до Польщі. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7827 / 4.34MB / SQL:{query_count}