Дорожче водійське посвідчення?

Міністерство внутрішніх справ планує підвищити вартість водійського посвідчення і послуг iз реєстрації автомобілів

Про це повідомив Владислав Криклій, керівник Головного сервісного центру МВС України. З його слів,  зараз цінова політика “у деяких речах відверто абсурдна”.
“Так, здача іспиту на отримання водійського посвідчення, яка зараз коштує 26 гривень. При цьому ми надаємо транспортний засіб, який потрібно заправити. Я вже мовчу про амортизаційні витрати, які набагато більші за 26 гривень… Посвідчення водія або реєстрація машини, це не просто право – це привілей. Це не повинно бути дуже дешевим, і вже тим більше, за це не має доплачувати держава, тому що, як правило, водійське посвідчення та реєстрацію машини отримує не найбідніша людина”, – сказав Криклій. 
З його слів, у Німеччині, наприклад, здача іспиту коштує 700 євро. “Ніхто, безумовно, в Україні навіть не думає про такі захмарні цифри, але водночас і 26 гривень – це теж повний абсурд. Це не ті гроші, які людину зупинять перед тим, щоб неякісно готуватися або абсолютно нехтувати знаннями правил дорожнього руху.
У Німеччині за перездачу необхідно викласти 700 євро, а після, в разі нездачі, ти йдеш iще раз учитися в автошколу. Саме навчання в автошколі у них коштує близько 1500 євро! Тому в них людина дійсно дуже зацікавлена якісно навчитися, а не купити документ”, – вважає Владислав Криклій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9185 / 4.34MB / SQL:{query_count}