Знайшли заміну Деканоїдзе

Охочих очолити Національну поліцію України було понад 60 осіб. Новим її керівником уряд затвердив Сергія Князєва

Крісло очільника української Національної поліції залишилося вільним торік у середині листопада, коли Хатія Деканоїдзе подала у відставку. Обов’язки головного поліцейського країни тимчасово виконував її заступник Вадим Троян, якого уряд цього тижня призначив заступником міністра внутрішніх справ України. До слова, Трояна вважали найімовірнішим кандидатом на місце грузинки, проте він відмовився проходити конкурс. Своє рішення він аргументував нестачею близько двадцяти років стажу, необхідного для проходження всіх критеріїв відбору. До того ж, як писало раніше Дзеркало тижня, низка великих донорів проектів МВС та Нацполіції дали зрозуміти, що відмовлять у фінансуванні, якщо саме Троян займе вакантну посаду.
Спеціальна Консультативна комісія за результатами майже двох місяців тестувань і співбесід обрала з поміж понад шести десятків претендентів і подала на розгляд очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова три кандидатури – заступника голови Нацполіції Костянтина Бушуєва, директора “Координаційного центру з надання правової допомоги” Андрія Вишневського та начальника департаменту карного розшуку Нацполіції Сергія Князєва. В результаті очільник МВС вибрав кандидатуру останнього, яку урядовці затвердили в середу, 8 лютого, на засіданні Кабміну.
Зі слів Авакова, Князєв близько тридцяти років працює у правоохоронній системі. За багаторічний досвід роботи пройшов шлях від оперуповноваженого в Білій Церкві до начальника управління карного розшуку в Київській області, очолював обласні управління поліції в Закарпатській і Рівненській областях, працював на Київщині та Донеччині. Крім цього, він має бойовий досвід у зоні АТО – за мужність і героїзм, проявлені під час захисту суверенітету і територіальної цілісності України, в грудні 2014 року його нагороджено Орденом Данила Галицького.
“Непримиренна боротьба зі злочинністю і продовження реформ – основні завдання”, покладені на мене і понад сотню тисяч моїх підопічних”, – зазначив новий очільник Нацполіції, виступаючи на засіданні уряду. Чи зможе він із цим упоратися, побачимо згодом.
А тим часом ЗМІ поширюють інформацію з приватного життя Князєва. Зі слів журналістів, його колишня дружина за час перебування чоловіка на посадах начальника регіональних управлінь карного розшуку поліції “нажила” сім квартир та елітний автопарк, хоч, згідно з даними реєстру юридичних осіб, сама бізнесом ніколи не займалася. Водночас новопризначений керівник Нацполіції задекларував квартиру у Броварах, дві земельні ділянки, 272 тисячі гривень річної зарплати і 366 тисяч гривень доходу від продажу нерухомості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7477 / 4.36MB / SQL:{query_count}