Do You Speak English?

Організатори “Євробачення” шукають волонтерів зі знанням англійської

Національна телекомпанія України як мовник-організатор “Євробачення” починає відбір волонтерів для роботи під час конкурсу, який відбудеться в Києві навесні 2017 року. Волонтери будуть працювати з артистами, пресою, іноземними делегаціями, гостями. Вони зможуть попрактикуватися в англійській та інших іноземних мовах, пройти спеціальне навчання й тренінги, отримають форму та сертифікат волонтера шоу “Євробачення-2017”.
“Ми відберемо 750 волонтерів, які створять Eurovision Volunteers’ Family. Чекаємо анкети від усіх бажаючих, хто хоче долучитися до події такого масштабу. Волонтери будуть допомагати людям, які приїдуть з-за кордону, почуватися комфортно під час тижнів “Євробачення” в Києві. А ми зі свого боку як мовник-організатор пісенного конкурсу в Україні створимо для волонтерів такі умови роботи, щоб досвід, який вони отримають за цей час, став для них корисним”, – зазначила виконавчий продюсер “Євробачення-2017” Вікторія Романова.
Щоб потрапити до Eurovision Volunteers’ Family, потрібно заповнити анкету волонтера в період із 19 грудня до 17 лютого. Після цього кандидати отримають запрошення на співбесіду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1016 / 4.33MB / SQL:{query_count}