Міжнародні кредитори “за”

Наші міжнародні партнери вже висловили свою підтримку націоналізації “ПриватБанку”

Зокрема президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті підтримав зусилля Національного банку України (НБУ) в процесі реформування фінансового сектора країни і затвердження належного управління в цій сфері, зазначивши, що таким чином будуть захищені його вкладники — як приватні особи, так і підприємства, пише Європейська правда.
“Кроки, зроблені урядом і Національним банком України у співпраці з акціонерами, — найреалістичніший спосіб забезпечити майбутнє банку і, зрештою, зміцнити всю банківську систему. Націоналізація системних банків допомогла багатьом розвиненим країнам захистити свою економіку під час світової фінансової кризи. ЄБРР готовий запропонувати співпрацю в знаходженні оптимального рішення для подальшої роботи “ПриватБанку”. Ми вже запропонували українському уряду скористатися нашим досвідом”, — сказав Чакрабарті.
Націоналізацію “ПриватБанку” схвалює також Міжнародний валютний фонд, інформує Економічна правда. “Рішення української влади націоналізувати “ПриватБанк” є важливим кроком щодо збереження фінансової стабільності. Зараз важливо, щоб процес націоналізації супроводжувався максимальним погашенням пов’язаних кредитів, призначенням незалежної управлінської команди, щоб відновити життєздатність банку, зводячи до мінімуму витрати держави і платників податків”, — зазначила глава МВФ Крістін Лагард.
Високий представник Євросоюзу з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні позитивно відгукнулася про рішення українського уряду щодо націоналізації “ПриватБанку”, яке, з її слів, має призвести до того, що всі банки в Україні працюватимуть в однакових умовах. Окрім цього, вона наголосила, що наша держава ефективно проводить реформи для очищення банківської системи. Рішення уряду націоналізувати “ПриватБанк” — важливий та необхідний крок у цьому процесі, який допоможе забезпечити дотримання єдиних регуляторних економічних нормативів усіма банками України, запевняють представники країн “Великої сімки”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9631 / 4.07MB / SQL:{query_count}