На волі!

Львівського “кіборга” Тараса Колодія звільнили з полону бойовиків

фото: loda.gov.ua
З полону бойовиків звільнили десантника 80-ої аеромобільної бригади Тараса Колодія, який захищав Донецький аеропорт. Львівського “кіборга” утримували в колонії у Макіївці Донецької області. Тарас Колодій мобілізований у серпні 2014 року, служив у Костянтинівці, а потім захищав Донецький аеропорт. Український військовий потрапив у полон бойовиків ще в січні 2015 року. 
Учора, 19 грудня, із Героєм та його мамою Галиною Мирославівною зустрівся Президент України Петро Порошенко. Глава держави подякував військовому за незламний характер, за те, що він поводився як справжній Герой, не зрадив державу: “Сьогодні дійсно святковий день. Святий Миколай робить усякі дива. Хочу подякувати, що за ці довгі майже два роки ти показав, хто такий справжній український воїн… Ми тобі дякуємо за мужність, твердість, українськість та патріотизм. Тарасе, ласкаво просимо додому!” –  сказав Петро Порошенко, наголосивши, що дуже багато людей чекали і працювали над звільненням Тараса Колодія, і нині представники влади, волонтери, представники Церков продовжують робити все можливе задля визволення інших полонених.
Тарас Колодій подякував за звільнення і розповів про своє перебування в полоні. “Хочу подякувати всім владикам, які допомогли звільнити мене з полону, співробітникам СБУ, вам, пане Президенте, мамі та волонтерам, які брали в цьому участь”, – зазначив він. Мати Тараса Колодія також подякувала всім тим, що долучилися до звільнення її сина. “Це великий подарунок до Миколая та різдвяних свят”, – додала вона.
Президент подякував мамі звільненого Героя за сина – справжнього воїна, який боронить Україну від ворогів. “Знаю, що у вас і другий син захищає державу. Ваша родина – як символ того, на що йде Україна і український народ, щоб мати справжню незалежність, волю та свободу”, – зазначив глава держави.
Президент доручив забезпечити необхідне медичне обстеження звільненого “кіборга” в лікарні Державного управління справами. “Цікавить твоя думка, що ти збираєшся робити в майбутньому. Говорив із міністром оборони та начальником Генерального штабу. Тебе дуже чекають, ти дійсно людина, яка стала легендою”, – підсумував Петро Порошенко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4161 / 4.35MB / SQL:{query_count}