Зміни в об’єднаних громадах

Згідно з даними соціологічного опитування, більшість українців на місцях не відчула децентралізації

За півтора роки функціонування органів місцевого самоврядування в умовах фінансової децентралізації 67% українців не відчули помітних змін від використання нових коштів. Про це йдеться у прес-релізі фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва на основі дослідження, спрямованого на вивчення думок і позицій ключових учасників реформи децентралізації. 16% опитаних відчули зміни на краще, 8% — зміни на гірше.
Чого стосуються зміни на гірше (%) 
“Відповіді громадян, які відчули зміни на краще, підтверджують тенденцію посадовців об’єднаних територіальних громад витрачати кошти з метою отримання швидких результатів. Зокрема, 57% тих, хто побачив позитивні зміни, як приклад наводили покращення благоустрою і санітарного стану біля будинків. Натомість ті, хто говорив про негативні зміни, на перше місце поставили погіршення якості медичного обслуговування (63%), що може свідчити про проблеми з реформуванням цієї сфери”, — зазначено у прес-релізі.
Чого стосуються зміни на краще (%)
Загалом опитано 2040 респондентів-мешканців України та 21 експерт із децентралізації, голови 50 об’єднаних територіальних громад із різних областей, представники 27 районних держадміністрацій у районах, де вже створено об’єднані територіальні громади, з різних регіонів України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6655 / 4.06MB / SQL:{query_count}