В Україні заборонили популярний медикамент

Препарат “Афлубін” заборонила Держслужба з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Розпорядження про заборону вона опублікувала на офіційному сайті

Однак є нюанс – заборонено продаж, зберігання і застосування препарату “Афлубін” (оральні краплі по 20 мл) конкретної серії 7351286 від конкретної австрійської компанії-виробника “Ріхард Біттнер АГ”! На розпорядження Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками всі суб’єкти, що продають чи зберігають цей препарат, мають перевірити наявність засобу “Афлубін” вказаної серії, вилучити її з обігу та знищити. Окрім того, вказаний препарат не можна закуповувати, зберігати та застосовувати надалі!
Нагадаємо, що в Україні в епідемічному сезоні 2016/2017 циркулюватиме штам вірусу грипу Н3N2 (“Гонконг”), який, окрім дітей, вражає насамперед літніх людей.
Як розповіла завідувач відділу вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Алла Мироненко в ефірі Громадського радіо, “гонконгський грип за антигенними властивостями на 50 відсотків відрізняється від того вірусу, який ми вже мали два роки тому. Якщо тоді ви перехворіли цим підтипом вірусу, то цього року, ймовірно, не захворієте”. Також епідеміолог наголосила: якщо в разі нездужання і поганого самопочуття людина й далі ходить на роботу, то не лише поширює інфекцію, а й сама наражається на ускладнення. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2639 / 4.05MB / SQL:{query_count}