Криза забирає життя

Фінансова криза, яка лютує в українській банковій системі, поволі забирає життя і банкі­рів, і вкладників.

Фінансова криза, яка лютує в українській банковій системі, поволі забирає життя і банкі­рів, і вкладників.

У ніч з неділі на понеділок у себе на дачі був знайдений мертвим в. о. тимчасового адміністратора банку "Київ" Володимир Пономар. Про це повідомляє "Дело". 19 березня Пономар повідомив, що тимчасова адміністрація банку не може виплатити гроші вкладникам через величезні борги деяких компаній перед банком "Київ". Серед цих компаній Пономар особливо виділив "Київ Житло-Інвест", яка винна банку більше 700 мільйонів гривень депозитів і відсотків за ними на понад 100 мільйонів гривень.

А учора в Харкові, у від­діленні банку "Надра", клієнтка прикувала себе наручниками і облила бензином. Про це повідомляє Кореспондент. Вона вимагала видати їй внесок, термін дії договору за яким закінчувався сьогодні. За даними управління, жінка перебувала в стані психологічної травми. Співробітники відділення банку викликали швидку допомогу, пожежників і міліцію.

Як повідомило джерело в банку, жінка мала намір підпалити себе, але їй не дали цього зробити співробітники відділення. Відомо також, що жінка прийшла у відділення разом з родичами - молодою подружньою парою.

На місце конфлікту прибув начальник ГУ МВС України в Харківській області Віктор Розвадовський. Після його особистого втручання, розмови з клієнткою і керівництвом відділення конфлікт було вирішено - жінці пообіцяли видати депозит. Швидка відвезла її до лікарні невідкладної допомоги.

Нагадаємо, що вкладники не вперше домагаються виплати своїх депозитів такими радикальними методами. Так, 9 березня 76-річний житель села Колоденка Рівненської області, роздягнувшись догола і погрожуючи самоспаленням, домігся повернення частини свого депозиту в Рівненському відділенні Укрпромбанку.

Наприкінці лютого у Севастополі один із вкладників Укрпромбанку прикував себе ланцюгом до перил у холі цієї фінансової установи і проковтнув ключ від замка.

Тим часом надії людей повернути собі свої депозити тануть, як сніг навесні. Так, учора стало відомо, що Фонд гарантування вкладів перевів "Укрпромбанк" з категорії учасників фонду в категорію тимчасових учасників. Про це сказано в повідомленні Фонду гарантування вкладів, розміщеному на його офіційному сайті. У категорію тимчасових учасників Фонду гарантування вкладів переведені банки "Надра", "Причорномор'я", "Одеса-банк", "Національний кредит", "Фінансовий Союз Банк".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7897 / 4.08MB / SQL:{query_count}