4000 вояків та 200 одиниць військової техніки

У військовому параді в Києві з нагоди 25-oї річниці незалежності України 24 серпня візьмуть участь понад чотири тисячі представників Збройних сил, Національної гвардії, СБУ, прикордонників та поліцейських, а також буде задіяно понад 200 одиниць військової техніки

фото: Аpostrophe, Влад Мусієнко
Слід наголосити, що вперше в історії проведення військових парадів участь у ньому братимуть і військовослужбовці нещодавно створених Сил спеціальних операцій та резервісти, які входять до складу стратегічного резерву Збройних сил України, створеного на випадок загострення ситуації з метою посилення Українського війська. “Цей парад – демонстрація того, що нам є чим і як захистити мир і спокій нашої держави і народу”, – заявив Президент України Петро Порошенко.
На параді також планують продемонструвати експериментальні зразки нової військової форми, над створенням якої працювала робоча група, до якої увійшли представники Міністерства оборони, Волонтерського десанту, геральдисти, художники та історики. “Загалом близько 20 спеціалістів майже півтора року розробляли військові однострої”, – розповів речник Міноборони Олексій Чернобай.
Також у Києві буде показана модернізована техніка, що надійшла із заводів і підприємств оборонно-промислового комплексу та техніка, яка знаходилася в резерві. У прес-службі Міністерства оборони України наголосили, що всі зразки техніки та озброєння після проведення параду будуть передані до військових частин та підрозділів Збройних сил України.
Тим часом після проведення перших тренувань у центрі Києва інтернетом почали ширитися чутки про нібито зруйноване важкою технікою дорожнє покриття. “Асфальтобетонне покриття на деяких ділянках вулиць, де проходила військова техніка, масово зруйновано. Про проблематику комунікацій, що знаходяться під вулично-дорожньою мережею, залишається тільки здогадуватися”, – заявили в прес-службі підприємства “Київавтодор”. Але, як виявилося, столичні шляховики нарікали даремно. За словами радника Президента України Юрія Бірюкова, танки не могли пошкодити асфальт, оскільки на гусеницях були встановлені спеціальні ґумові або пропіленові накладки. А волонтер і відомий автогонщик Олексій Мочанов виклав у своєму блозі на Facebook обурений коментар про “зруйнований” на Хрещатику асфальт, в якому повністю спростував ці чутки. “Зруйнований танками Хрещатик… Асфальт зірваний до метрової глибини… Р​ови, ями, вибоїни, кошмар і неподобство… Якщо вірити інтернету – асфальту просто не стало. Зійшов під гусеницями, як сніг. Подивіться на власні очі”, – написав Олексій Мочанов, опублікувавши спеціально знятий відеролик, в якому добре видно, що насправді асфальт на Хрещатику зовсім не пошкоджений.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6873 / 4.07MB / SQL:{query_count}