Благодійність замість квітів

Дитсадки та школи закликають збирати кошти для онкохворих дітей

Благодійний фонд “Таблеточки” та сайт “Розвиток дитини” запрошують школи та дитячі садки, а також вчителів та вихователів приєднатися до акції “Благодійність замість квітів”, метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги, інформує Освіта.ua
У рамках проведення акції організатори пропонують батькам школярів та дошкільнят замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.
Вчителям шкіл та вихователям дитячих садків пропонують відмовитися від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на своїй сторінці у соціальній мережі, на шкільному стенді або на сайті школи.
Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.
Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав’януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім’ї на краще.
Організатори акції: Благодійний фонд “Таблеточки” та сайт “Розвиток дитини”. Інформаційний партнер сайт “Освіта.ua”. Усі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду “Таблеточки”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4203 / 3.96MB / SQL:{query_count}