Дніпро, Одеса чи Київ?

24 серпня оголосять місто, яке прийматиме Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017

У День Незалежності України ми нарешті дізнаємось, яке місто переможе у битві за право приймати Євробачення-2017. Оголошення переможця саме 24 серпня анонсував заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін, інформує 5 канал.
За можливість проведення міжнародного пісенного конкурсу наразі змагаються три міста – Дніпро, Одеса і Київ. Однак, як стверджують організатори, кожне з них має свої недоліки.
“Україна фактично не має арени, сцени, на якій може бути проведений конкурс. Тобто безапеляційно ми не могли сказати ні у травні, ні в червні, ні в липні, що Київ або Дніпро, або Одеса, або будь-яке інше місто, в Україні має можливість провести конкурс, – зазначає Олександр Харебін. – Необхідність конкурсу була викликана тим, що ми не бачили готовності арени. Крім того, ми хотіли побачити зацікавленість міст у проведенні конкурсу”.
І поки місто – господар Євробачення визначають, Кабінет міністрів України уже прийняв рішення, яке дозволить забезпечити умови для підготовки і проведення у 2017 році міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. Відповідне розпорядження №568-р прийнято на засіданні Кабміну.
Згідно з документом, при підготовці проекту держбюджету на 2017 рік Держкомтелерадіо спільно з Міністерством фінансів України повинні передбачити кошти для проведення Євробачення в розмірі не менше від суми, еквівалентної 15 мільйонам євро. Крім того, уряд узгодив перерахування коштів Європейському мовному союзу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6154 / 3.96MB / SQL:{query_count}