В Україні буде інтерактивна карта сміттєзвалищ

На сайті Міністерства екології та природних ресурсів з’явиться інтерактивна карта всіх сміттєзвалищ, якою зможе користуватися кожен житель України

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. 
“З’ясувалося, що в Україні немає ніякого реєстру сміттєзвалищ: ні легальних, ні нелегальних. Сьогодні важко зрозуміти, є вони завантажені вони чи недовантажені”, – каже Остан Семерак. Міністр повідомив, що за кілька тижнів завершиться робота по формуванню інтерактивної карти, якою зможе користуватися кожен житель країни, інформує УНН. Карта буде доступна на сайті Міністерства екології та природних ресурсів.
Мер Львова Андрій Садовий звернувся до мера столиці з листом, в якому просить допомогти з тимчасовим зберіганням частини ТПВ (твердих побутових відходів), що утворюються на території Львова. Та з гарантією, що такий самий об’єм буде повернутий на новий постійний Львівський полігон. Віталій Кличко зголосився допомогти, але не зберігаючи львівське сміття, а спалюючи його.
Мер Луцька Микола Романюк повідомив про припинення прийому сміття зі Львова на полігон біля села Брище Луцького району, інформує tvoemisto.tv. Причина такого рішення – протест мешканців. Про це мер заявив на своїй сторінці у соцмережі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6907 / 4.07MB / SQL:{query_count}