Марія Примаченко і Євробачення-2017

Українці пропонують брендувати таксі, автобуси, одяг і аксесуари до міжнародного пісенного конкурсу у стилі творчості художниці

Українські дизайнери спробували уявити, як саме може виглядати брендування Євробачення-2017 у стилі художниці Марії Примаченко, повідомляє УНН. Зокрема запропонували, як можуть бути оформлені автобуси та автомобілі таксі, що зустрічатимуть туристів в аеропорту. Дизайнери переконані, що стиль художниці можна використовувати і для оформлення різного роду аксесуарів, наприклад, чохлів для мобільних телефонів, а також в одязі.
Розділила цю ідею і виконувачка обов’язків генерального директора Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна. Вона зауважує, що для оформлення конкурсу має бути використаний висококласний дизайн, який підкреслить унікальність стилю художниці, а разом із тим дасть можливість презентувати Україну як сучасну країну з самобутнім мистецтвом.
Раніше запитання “В якому стилі ви б хотіли бачити оформлення “Євробачення-2017”?” прозвучало в ефірі телеканалу NewsOne. Глядачам було запропоновано два варіанти відповіді: “У стилі петриківського розпису” та “У стилі Марії Примаченко”. 81% глядачів висловилися на підтримку брендування з використанням унікального дизайну картин Марії Примаченко, ідею з петриківським розписом підтримали лише 19% опитаних. Всього в опитуванні взяли участь 4850 глядачів.
Пізніше мистецтвознавець Олександр Соловйов зазначив, що для використання мотивів творчості Марії Примаченко в оформленні логотипу пісенного конкурсу Євробачення спочатку потрібно отримати дозвіл від родичів художниці, аби не порушити авторські права.
А от яке місто України здобуде право приймати Євробачення-2017, визначатимуть з допомогою конкурсу. Його умови Національна телекомпанія України, оголосить після зустрічі керівництва НТКУ з Наглядовою радою Євробачення-2017 у Женеві (саме там  розташована штаб-квартира Європейської мовної спілки – найбільшої у світі асоціації телерадіомовників), яка відбувається 13-14 червня 2016 р. 
Дата старту конкурсу буде визначена по поверненню делегації в Україну. На цій зустрічі топ-менеджери українського суспільного мовника отримають важливу для конкурсу міст інформацію, без якої його оголошення неможливе.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.0411 / 4.07MB / SQL:{query_count}