13% українців ще не відчули кризи

Понад 83% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова заявили, що їх зачепила фінансово-економічна криза.

Понад 83% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова заявили, що їх зачепила фінансово-економічна криза.

Про це свідчать результати опитування Центру, повідомляють Українські новини. Респондентів запитали, чи зачепила їх особисто фінансова й економічна криза.

При цьому 13,2% опитаних сказали, що криза їх не зачепила, 3,6% не змогли відповісти. Окрім того, респондентів попросили зазначити, в яких саме проявах вони відчули вплив кризи, надавши можливість вибрати кілька варіантів відповіді.

З опитаних, які заявили, що криза їх зачепила, 82,3% сказали, що зросли ціни й тарифи, 53,9%  що знизився рівень їхніх доходів, 52,5% стали менш упевнені в завтрашньому дні, 47,3%   констатували погіршення якості харчування, яке може собі дозволити їх родина, 21,4% заявили, що їм невчасно виплачують зарплати або пенсії.

Крім того, 18,9% опитаних втратили частину своїх заощаджень, 15,3% стало важче виплачувати кредит, 13% не можуть зняти гроші з депозиту, 11,3%  не можуть знайти роботу, 8,6% не можуть узяти кредит, 8,5%  втратили роботу, 6,2% відправили в неоплачувану відпустку, 5,2%  побоюються втратити майно, узяте в кредит, 4,7% заявили про зменшення матеріальної допомоги, яку вони одержували від родичів, що працюють за кордоном.

1,5% респондентів зазначили іншу причину, 0,3%  не змогли відповісти.

Опитування проводили з 27 лютого до 5 березня.

У його рамках опитано 2012 гро­мадян, що проживають у різних регіонах, у віці від 18 років. Теоретична похибка не перевищує 2,3%.

У грудні 2008 року 73,8% опитаних Центром Разумкова від­чули на собі вплив фінансово-економічної кризи.

Але незважаючи на це, люди мають намір перечекати кризу вдома, а не виходити на вулиці для задоволення своїх вимог у масових акціях непокори.   

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6051 / 3.97MB / SQL:{query_count}