Ми – проблема для Європи

Україна найбільш проблемна країна у Східній Європі. Так вважає президент Європейського банку реконструкції та розвитку Томас Міров.

Україна найбільш проблемна країна у Східній Європі. Так вважає президент Європейського банку реконструкції та розвитку Томас Міров.

"У деяких країнах Східної Європи зараз спостерігається глибока рецесія, але не колапс. Буде грубою помилкою малювати майбутнє надто похмурими фарбами. Нинішня ситуація складна, але з нею можна впоратися", - сказав Міров.

"У Східній Європі залишаються сильні фундаментальні фактори, які потребують захисту. Ми віримо в те, що Східна Європа вийде з цієї кризи, можливо, постраждалою, але не зломленою", - додав він.

Голова ЄБРР зазначив, що для всіх країн Європи важлива підтримка обсягів кредитування, при цьому "не можна і неможливо сховатися за національними кордонами". Однією з "найбільш проблемних" країн є Україна, яка зіткнулася з багатьма труднощами, зазначив Міров. За його словами, економічна криза лише поглиблюється політичними розбіжностями у вищих ешелонах влади країни.

"Стабільність України має величезне значення для майбутнього всієї Європи", - зазначив Міров. "Закрити двері сусідам зараз означає закрити двері у власне майбутнє", - заявив він.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.6584 / 4.07MB / SQL:{query_count}