Наливайченка призначили головою СБУ

І наказали йому почистити кадри у відомстві

І наказали йому почистити кадри у відомстві

nalyvajchenko .jpg

Валентина Наливайченка, тимчасового виконувача обов'язків голови Служби безпеки України, Верховна Рада вчора нарешті позбавила додатка т.в.о. і призначила повноцінним головою цього відомства. Це сталося після того, як Президент повторно вніс на розгляд Ради кандидатуру В.Наливайченка.

Повною несподіванкою стало голосування за призначення у повному складі фракції БЮТ. Відтак за ухвалення такого рішення проголосували 230 народних депутатів - 149 депутатів від БЮТ, 61 - НУ-НС, 20 - БЛ. ПР і КПУ не голосували.

Рішення про підтримку кандидатури В. Наливайченка фракція БЮТ прийняла безпосередньо перед голосуванням. Підопічних приїхала переконувати сама прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Настанова лідера блоку про обов'язкове голосування викликала незадоволення низки депутатів фрак­ції, але партійна дисципліна перемогла.

Народний депутат від БЮТ Сергій Власенко зазначив, що це питання дійсно обговорювалося. За його словами, у під­трим­ці Наливайченка є як негативні, так і позитивні моменти.

Він, зокрема, відзначив, що фракції БЮТ стало відомо, що "саме завдяки зусиллям Наливайченка і його втручанню в справу навколо "Нафтогазу" було виконано рішення Шевченківського райсуду Києва, пов'язане з НАК" (цей суд припинив слідчі дії у справі, порушеній за фактом заволодіння посадовцями НАК "Нафтогаз України" 6,3 млрд кубометрів газу - "Пошта").

Окрім того, Верховна Рада України також ухвалила постанову, якою доручила голові СБУ переглянути кадрову політику.

Обранці рекомендували голові СБУ "невідкладно ініціювати перегляд ухвалених рішень з кадрових питань щодо призначення керівного складу органів і підрозділів СБУ з метою їх приведення у відпо­відність з Конституцією та законом про СБУ". Верховна Рада зобов'язалася створити тимчасову спеціальну комісію з питань реформування СБУ.

Згідно з постановою, на пленарному засіданні 17 березня мають заслухати звіт голови СБУ "про стан функціонування та кадрове забезпечення СБУ і управління майном, що забезпечує її діяльність".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2915 / 3.98MB / SQL:{query_count}