Вивести авторинок із тіні

Парламент дозволив продаж вживаних авто через офіційних дилерів

Верховна Рада  України прийняла законопроект “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів”, який передбачає легалізацію продажу вживаних автомобілів через офіційних автодилерів, а також зміну структури податкових надходжень від перепродажу таких авто. Згідно з пояснювальною запискою, це дозволить вивести авторинок із тіні, забезпечити прозорі та конкурентні умови для роботи офіційних дилерів у сфері перепродажу вживаних авто і забезпечити стабільні додаткові надходження до держбюджету, інформує УНІАН.
Зокрема наголошується, що це рішення дозволить легалізувати доходи і перевести взаємини між покупцями і продавцями в офіційний взаємовигідний формат, що буде сприяти наповненню держбюджету.
“Продаж автомобілів з пробігом через офіційні дилерські мережі – це додаткові робочі місця для майстрів сервісу в зв’язку з необхідністю розширення сервісних потужностей підприємств, а також менеджерів із продажу вживаних автомобілів. Це і додаткові доходи, пов’язані з наданням фінансових і страхових послуг для покупців, що, в свою чергу, збільшує надходження до бюджету країни”, – зазначено в пояснювальній записці.
Цим законом передбачається впровадження справедливого застосування податку на додану вартість до операцій на ринку вживаних товарів, у тому числі вживаних транспортних засобів, який полягає в оподаткуванні маржинального доходу, тобто різниці між ціною продажу та документально підтвердженою ціною придбання уживаного товару.
Також 12 квітня парламентарі проголосували в першому читанні законопроект про внесення змін у Податковий кодекс для стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів (№3251), яким передбачається зниження акцизів на імпорт вживаних автомобілів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6671 / 4.06MB / SQL:{query_count}