Адвокати Савченко заявляють про погрози

Адвокат ув’язненої в Росії Надії Савченко Микола Полозов заявив про постійні погрози йому та іншому адвокату Марку Фейгіну через їхню професійну діяльність

фото: Валерій Матицін
Про це він написав на своїй сторінці у Twitter. “Мені і Марку Фейгіну постійно присилають погрози через виконанням нами професійних обов’язків… Багато хто запитує: ви почуваєтесь у безпеці в Росії, займаючись такими справами? Відповідаю – ні, не відчуваю. Особливо після вбивства Нємцова”, – повідомив Полозов.
Факт погроз на свою адресу, зокрема через соціальні мережі, визнав інший адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.  “Ну що сказати щодо погроз, які посипалися на мою адресу? Приходьте і спробуйте їх реалізувати…”, – відповів на записи у Twitter Марк Фейгін.
Інформації про те, чи зверталися адвокати до правоохоронних органів у зв’язку із погрозами немає. 
Микола Полозов, Марк Фейгін та Ілля Новіков є адвокатами утримуваної в Росії Надії Савченко, яку Донецький міськсуд Ростовської області ув’язнив на 22 роки, присудив штраф у 30 тисяч рублів за “незаконний перетин кордону”, визнавши перед тим Савченко винною у вбивстві двох російських журналістів. Савченко і її захист звинувачення відкидають.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9538 / 4.07MB / SQL:{query_count}