Президент підписав указ про демобілізацію

Глава держави Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час так званої четвертої хвилі часткової мобілізації

фото: AFP
Про це він заявив під час засідання Ради національної безпеки і оборони України в п’ятницю, 25 березня, інформує прес-служба глави держави.
“Хочу почати з дуже приємної новини для 45 тис. військовослужбовців, які в складних умовах захищають нашу державу. Мова йде про військовослужбовців так званої четвертої хвилі мобілізації. Я підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних на службу указом від 21 липня 2014 року і указом від 14 січня 2015 року січня”, – повідомив Петро Порошенко.
При цьому Президент запевнив, що цей указ про демобілізацію жодним чином не вплине на високий рівень обороноздатності держави.
Президент додав, що “держава докладає максимум зусиль для того, щоб забезпечити Збройні сили України та інші силові підрозділи”.
Він відзначив успішність кампанії з укладання конт­рактів із військовослужбовцями, яка ведеться значно більш високими темпами у порівнянні з минулими періодами. Президент зазначив, що держава забезпечує достойний рівень грошового утримання військовослужбовців. За його словами, солдат-контрактник отримує грошове забезпечення поза зоною АТО не менше 7 тис. грн, а у зоні АТО – 11 тис. грн.
Глава держави висловив переконання в тому, що вже з початку цього року буде укладено близько 14 тис. контрактів з військовослужбовцями на проходження служби в українському війську.
22 березня Петро Порошенко заявив, що під час чергової мобілізації в ЗСУ планується призвати від 5 до 10 тис. осіб. Разом з тим, 23 березня, виступаючи в Харкові, Президент зазначив, що збільшення конт­рактної складової дозволить скоротити план по мобілізації у 3-4 рази.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7007 / 4.07MB / SQL:{query_count}