Не дати знищити профтехосвіту в Україні!

Якщо держава не відновить фінансування профтехучилищ, більшість ПТУ закриють

Із місцевих бюджетів неможливо покрити  видатки таких освітніх закладів, на чому акцентує депутат Львівської обласної ради з фракції “Народний контроль” Андрій Ковч.
 “Уряд і Президент вирішили руками органів місцевого самоврядування знищити профтехосвіту в Україні.  У місцевих бюджетах нема коштів, аби фінансувати  ПТУ, а держава не поспішає відновлювати обіцяне фінансування”,  – повідомив депутат.
Напередодні з міського бюджету Стрия виділили 4 млн грн на виплату стипендій, заробітної плати й на оплату послуг місцевим ПТУ. До того ж видатки техучилищ з місцевої казни оплатили й у Дрогобичі. Проте місцева влада наголошує: наступного місяця виділити гроші для ПТУ не зможуть.
“Річні видатки ПТУ у Дрогобичі – 25 мільйонів гривень. Місцевий бюджет розвитку становить 8 мільйонів гривень. Аби ПТУ не закрили, фінансувати училища повинна держава. Також водночас варто проводити реформи  з оптимізації  і, звісно, з виховання кадрів!” – наголосив Андрій Ковч, інформує прес-служби “Народного контролю” Львівщини. До слова, стаття 27 Конституції України передбачає обов’язкове фінансування державою профтехосвіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4379 / 4.06MB / SQL:{query_count}