Оцінок не буде?

Міністерство освіти хоче скасувати оцінки для учнів початкових класів

У новому проекті закону “Про освіту” буде прописана структура початкової школи, згідно з якою оцінювання учнів буде розпочинатись у 3-oму класі. Про це під час проведення освітньої дискусії, що відбулась у рамках фестивалю управлінської майстерності Kyiv EdFest, повідомив заступник міністра освіти Павло Хобзей, інформує Освіта.ua.
За його словами, початкова школа матиме два цикли: перший – це 1-ий та 2-й клас, де навчання буде наближене до дошкільної освіти, не матиме системи оцінювання і домашніх завдань. Другий цикл – це 3-ий та 4-ий клас, де навчання передбачатиме оцінювання учня.
“Дитина повинна йти до школи з радістю та зацікавленістю у навчанні”, – підкреслив заступник міністра.
Також Хобзей зазначив, що батьки цікавляться саме початковою школою, оскільки це старт у навчальному процесі дитини. Саме тому, за словами заступника міністра, необхідно враховувати дві важливі речі: підготовку вчителя та зміст навчальних програм.
“Для того, щоб відбулися зміни, і щоб суспільство повірило, що ми дійсно будуємо нову школу, треба стартувати у вересні 2018 року із змінами у двох найважливіших для батьків освітніх сферах: початковій і профільній старшій школі”, – зауважив Павло Хобзей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.7701 / 4.06MB / SQL:{query_count}