Щастя по-українськи

Україна опустилася в рейтингу ООН щасливих країн

Україна зайняла 123 місце в рейтингу щасливих країн, підготовленому ООН. Всього в рейтингу World Happiness Report-2016 аналізували ситуацію в 157 країнах. Торік Україна була на 111 місці, а перед тим, у 2013 році – на 87-ому.
Зі слів авторів рейтингу, Україна увійшла до десятки країн, в яких спостерігалося зниження відчуття щастя. До цієї групи увійшли також Індія, Венесуела, Саудівська Аравія, дві країни Північної Африки, Єгипет і Ємен, а також Ботсвана.
Найщасливішою країною визнали Данію. До першої десятки також увійшли Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія і Швеція. Найбільш нещасливі, за рейтингом: Бурунді, Сирія, Того, Афганістан, Бенін, Руанда, Гвінея, Ліберія, Танзанія, Мадагаскар. Росія посідає 56 місце в рейтингу, Білорусь – 61-е, Грузія – 126-е.
Країни оцінювали, виходячи з таких показників, як ВВП на душу населення, тривалість життя, можливість розраховувати на когось у тяжкий час, рівень корупції, поширеність щедрості й наявність свободи в життєвому виборі.
Вперше рейтинг щастя був складений у 2012 році, у 2014 він не укладався. Мета дослідження – вплинути на державну політику країн, які увійшли до списку. 20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7813 / 4.05MB / SQL:{query_count}