Новації в Instagram

Додаток змінить порядок демонстрації фото та відео

Додаток Instagram змінить порядок демонстрації фотографій та відео в стрічках користувачів, відмовившись від хронологічного принципу. “Ваша стрічка незабаром буде організована таким чином, щоб в ній у першу чергу відображати ті моменти, які, як нам здається, найбільш актуальні для вас”, – зазначено в повідомленні компанії, інформує Бі-Бі-Сі. 
Своє рішення представники сервісу пояснили тим, що через збільшення об’єму інформації користувачі в середньому пропускають до 70% записів, у тому числі і ті, що могли б виявитися для них важливими. Порядок показу фотографій та відео тепер буде залежати від ймовірності зацікавити користувача контентом, його стосунків з автором публікації, а також від часу публікації, повідомили в Instagram. 
Таким чином, механізм відображення публікацій в Instagram стане частково схожий на той, який використовується в соціальній мережі Facebook, яка купила додаток в 2012 році. Очікується, що зміни в сервісі не будуть радикальними, і перед тим як ухвалити остаточне рішення про зміну порядку показу публікацій, компанія проведе кілька тестів серед невеликих груп користувачів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1969 / 4.05MB / SQL:{query_count}