Їдемо до столиці: квитки не подорожчають

Укрзалізниця не змінюватиме категорію нічного швидкого потяга №91/92 Київ – Львів – Київ

Добра новина для пасажирів, які їздять зі Львова до столиці і навпаки.  Зокрема, Укрзалізниця не змінюватиме категорію поїздів №91/92 Київ – Львів – Київ та №105/106 Київ – Одеса – Київ. Вони й надалі курсуватимуть як “Нічний швидкий”, а не “Нічний експрес”, як планувалося раніше. У зв’язку з цим пасажирам, які вже придбали квитки за тарифом категорії “Нічний експрес” на дати відправлення з 27 березня, буде повернуто різницю вартості проїзду, інформує Урядовий портал
Повернути різницю вартості квитків на ці поїзди пасажири зможуть у день завершення поїздки в касах станцій прибуття. Якщо проїзні документи були оформлені через iнтернет, то в касі необхідно буде оформити заявку на повернення різниці коштів. 
У прес-службі Укрзалізниці зазначають, що сьогодні ще не затверджено фінансовий план ПАТ “Укр­залізниця”, що в свою чергу не дозволяє підприємствам пасажирського господарства в повному обсязі “підвищити рівень комфортності поїздки пасажирів у пасажирських поїздах, а особливо в поїздах категорії “Нічний експрес”.
Відтак керівництвом Укр­залізниці до покращення ситуації прийняте рішення повернути попередню категорію пасажирським поїздам №91/92 Київ – Львів і №105/106 Київ – Одеса, а саме “Нічний швидкий”. Для цього виконана відповідна робота з приведення коефіцієнтів фірмовості до єдиних стандартів, що й дозволило зменшити анонсовану раніше вартість проїзду.
Категорії “Нічний експрес” відповідають поїзди, які окрім високої (не менше 70 км/год.) маршрутної швидкості передбачають надання пасажирам покращених умов комфорту та цілого переліку додаткових послуг. Нині в категорії “Нічний експрес” курсують поїзди №113/114 Харків – Івано-Франківськ – Харків та №115/116 Харків – Мукачеве – Харків. Середня зайнятість місць у цих поїздах у січні-лютому 2016 року перевищила 80%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9167 / 4.06MB / SQL:{query_count}